• Geri dön

  • 56 Görüntülenme

  • 22 Haber

  • 17 İşletme görüntülenme


Gelişen teknoloji ile beraber son yıllarda doğal malzemeli yatak ve uyku ürünlerinin kullanımına verilen önem gitgide artıyor. Bu anlamda, vücudu tam destekleyen doğal malzemeli ürünler, uyku kalitesini artırmak için oldukça büyük önem taşıyor. Konuyla ilgili yapılan araştırmalar ise; yün, pamuk, bambu, kaz tüyü gibi doğal malzemelerden üretilen yastık ve yorgan seçimlerinin uyku sırasında terlemelerin önüne geçerek uyku konforunu artırdığını ortaya koyuyor. İşbir Yatak da, bu kapsamda kullanmış olduğu doğal malzemeleri nitelikli uyku ürünleri ile buluşturuyor. Son teknoloji ile geliştirilen bu ürünler, teninizin rahatça nefes almasını sağlayarak size sağlıklı bir uyku ortamı oluşturuyor. 

KALİTELİ UYKU DENEYİMİ SUNAN: YÜN UYKU ÜRÜNLERİ
Özel İngiliz yünü kullanılarak üretilen yün yorgan ve yastıklar, soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklı yapısı ile dört mevsim kaliteli bir uyku sunuyor. Nemi emerek buharlaştırma özelliği ile de kullanıcıya benzersiz bir uyku deneyimi yaşatıyor. Isıyı eşit dağıtan yapısı sayesinde yatak iklimini dengeleyen, alerji riskini azaltan, ince, uzun ve kıvrımlı lif özelliklerinin yanı sıra nefes alan yapısıyla da sağlıklı uykuya zemin hazırlıyor.

DOĞALLIĞA YOLCULUK: PAMUK UYKU ÜRÜNLERİ
Doğal malzemeden üretilen pamuk yorgan ve yastıklar, beyin faaliyetlerine fizyolojik olarak olumlu etki sağlıyor. Vücudunuzun şekli ile uyum sağlayan yapısı ve yumuşaklığı sayesinde sağlıklı ve konforlu bir uykuya yardımcı oluyor. Ekstra bir bakım gerektirmemesi açısından kullanım kolaylığı da sunan ürünler, yüksek nem geçirgenliği ile uyku kalitesini de artırıyor.

KAZ TÜYÜ ÜRÜNLER UYKU İÇİN EN YÜKSEK TERMO GÜCÜ SAĞLIYOR
Kaz tüyünün hafif, yumuşak ve esnek dokusunu sunan kaz tüyü yorgan ve yastıklar, iyi bir uykuya yüksek termo güç kazandırıyor. Kaz tüyünün, ısıyı diğer malzemelere göre iki buçuk kat daha fazla koruması ve yüksek hava geçirgenliği özelliği de ideal uykuya zemin hazırlıyor. Doğal yapısı ile sıcaklık değişimlerine karşı da vücudunuzu koruyarak, gerekli olan nem derecesini muhafaza ederek uyku için doğru atmosferi sağlıyor.
Aynı zamanda üretilen uyku pedi de yüksek termo gücü etkisi ile ısıyı muhafaza ediyor. Nem emici özelliği sayesinde vücudun nefes almasını sağlayarak terlemenin önüne geçiyor.

DOĞALLIĞIN TEKNOLOJİSİ: BAMBU ÜRÜNLER
Doğal bambu katkılı esnek ve ince elyaftan üretilen bambu yorgan ve yastıklar, nem çekme ve yüksek hava geçirgenliği özellikleri ile vücudun hava almasını sağlayarak terlemenin önüne geçiyor. Kimyasal içermeyen, tamamen doğal malzeme kullanılarak üretilen ürünler, yumuşak dokusu ile sağlıklı ve hijyenik uyku sunuyor.

BAMBU UYKU ÜRÜNÜ SETLERİNDE KAÇIRILMAYACAK FİYATLAR!
İşbir Yatak, doğallığı uykularla buluşturan bambu set kampanyası ile uyku severlere doğallık ve rahatlık vadediyor. Tek kişilik bambu yorgan + 1 adet bambu yastık ve çift kişilik bambu yorgan + 2 adet bambu yastıktan oluşan Bambu setler kaçırılmayacak fiyatlarla İşbir Yatak Uyku Merkezleri’nde sizleri bekliyor.

Kampanya detaylarına, www.isbiryatak.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Habere Ait Görseller



Mesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL