Firma Arama Sonuçları

Toplam 19.382 kayıtlı firma bulundu

Beyaz Eşya

Üretimin ilk zamanlarında fabrikaların beyaz rengi seçip bu doğrultuda ürünleri ürettiği daha sonrasında ismi beyaz eşya olarak anılan ürünlerdir. Gelişmiş ülkelerde beyaz eşya sayısı gelişmekte veya gelişmemiş ülkelere nazaran daha fazla olması ülkenin refah seviyesini belirttiğine dair bilimsel araştırmalarda mevcuttur.

Teknoloji henüz günümüzdeki kadar gelişmemişken hem de insanların bütçeleri almaya yetmediği için ev kadınların en büyük çileleri elde yıkanan çamaşırlar ve bulaşıklardı. Hem zamandan hem de enerjilerini tüketen bu faaliyet teknolojinin artması sayesinde eşyalar tarafından halledilmeye başlamıştır. Evimizde kullandığımız beyaz eşyalar; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın ve vantilatördür.

Teknolojinin hızla ilerleyip gelişmesiyle birlikte beyaz eşya ürünleri de renk seçenekleri, programları, kullanım hızları ve modelleri değişmiş, gelişmiştir. Sadece ev yaşantımız da değil iş yerlerinde, işletmelerde de kullanılmaya başlanmıştır. Ancak sürekli olarak kullandığımız bu ürünler zaman içinde arızalar çıkarmaya başlayabilir. Bu sebeple ürününüzü aldığınız firmaların teknik destek hizmetinden yararlanabilir, eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.