Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 48.713 kayıtlı firma bulundu

VAHAP ADIGÜZEL ADIGÜZEL HALI

(Toplamda 0 Yorum)

Ev Tekstili Kategorisi Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Ev Tekstili Firma Rehberi

Ev tekstili; bireylerin veya ailelerin yaşamakta olduğu mekanlarda yaşam kalitesini arttırmaya yarayan, bireylerin günlük ihtiyaçları olan yemek, dinlenme, temizlik faaliyetlerini gerçekleştirmesine olanak sağlayan tekstiller olarak tanımlanmaktadır. Ev tekstilleri tasarım, kullanılan malzeme ve kullanılacak alanlar sürekli olarak değişiklik göstermektedir.

Ev tekstilleri ve dekorasyon ürünleri müşteriye uygun hizmet ve seçenek sunabilmek için ürün kullanım alanı ile ürün bilgileri hakkında yeterli bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Ürün görsellerinden oluşan kataloglar ile müşterilerle etkili iletişim kurmada en temel noktaların başıdır.

Ev tekstili sektörü perde, tül perde, döşemelik, uyku ve yatak odası tekstilleri, yemek odası ve mutfak tekstilleri, güneş koruma sistemi, banyo tekstilleri, bahçe ve balkon tekstilleri, zemin ve halı kaplamaları, proje hizmetleri ve dekorasyon ile otel tekstillerini kapsamaktadır.

Mutfak bireylerin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlık yapıldığı mekandır. Mutfakta en çok kullanılan tekstil ürünleri; mutfak takımları, havlular, temizleme bezleri en çok tercih edilen ürünlerdir. Salon ise konuk ağırlama ve dinlenme mekanıdır. Bu bölümde en çok ulaşılan tekstil ürünleri salon takımları, koltuk ve sandalye kılıfları, yastık ve minder kılıflarıdır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Ev Tekstili Kategorisi Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.