Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 622 kayıtlı firma bulundu

Eğitim Kategorisi Uzaktan Eğitim Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Uzaktan Eğitim Firma Rehberi

Her geçen gün artan iş temposu, erken yaşta geçim sıkıntısından kaynaklı çalışma zorunluluğundan kaynaklı eğitime devam edemeyen birçok öğrenci mevcut. Bu gibi bireylerlerin eğitimlerine devam edebilmeleri için uzaktan eğitim fakülteleri açılmıştır.

Uzaktan eğitim, öğrenci kampüse gitme zorunluluğu olmadan, bilgisayar aracılığıyla sanal ortamda, sesli, görüntülü ve canlı olarak dersin işlendiği, öğrencinin istediği takdirde tekrardan dersi izleyebileceği yenilikçi bir eğitim sistemidir. Uzaktan eğitim sisteminde vize sınavları bilgisayar ortamında yapılırken final sınavları için kampüse gidilmesi gerekmektedir. Güz ve ilkbahar dönemleri olmak üzere iki kez üniversite harcı yatırılması gerekmektedir.

Uzaktan eğitimin avantajları, engeli eğitimine sorun olmaması için engelli arkadaşlarımıza çok daha kaliteli eğitim hakkı sunmasıdır. Fırsat eşitliği sunar. Hayat şartlarından kaynaklı geleneksel eğitimden yararlanamayan öğrenciler için en ideal eğitim sistemidir. Çalışan kişilerin işyerlerinde izin alma sorunu yaşamadan derslerine devam edebilmelerini sağlamaktadır. Örgün eğitimde gereken ulaşım, barınma ve yemek sorunlarını ortadan kaldırır. Öğrencilerin eğitim ortamına İnternet aracılığıyla istedikleri saatte erişim olanağı sağlar.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Eğitim Kategorisi Uzaktan Eğitim Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.