Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 627 kayıtlı firma bulundu

KAYZ INTERNATIONAL

(Toplamda 0 Yorum)

Eğitim Kategorisi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Firma Rehberi

Yurtdışı eğitim veren firmalar, eğitim almak isteyen bireylere uygun eğitimler sunmaktadır. Yurtdışında eğitim almak isteyen kişi istedikleri ülke ve şehir seçimlerini yaptıktan sonra görüşmeler belirlenir. Öğrencinin belirlediği bütçe eğitim alabileceği yeri belirleyen en önemli faktörlerden başlıcasıdır. Alternatif programlar da göz önünde bulundurularak en doğru program seçilmelidir. Tecrübeli ve uzman danışmanlarla sizlere kendinizi tanımak amacıyla farklı sorular sorarak sizin için en iyisi hangisiyse bu doğrultuda sizleri yönlendirecektir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti veren firmalar, eğitimi alacak bireyin bütçesini belirler. Öğrencinin daha önce almış olduğunuz diplomalar, referans mektupları, akademik belgeler incelenerek almak istediği eğitim için tercih seçeneklerini belirlemektedir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması karar verilen eğitim okulları veya üniversiteler için başvuru yazıları bireyler ile birlikte yazılır, istenilen dokümanlar okula gönderilmektedir. Bu aşamalardan sonra yurtdışından gelen kayıt formu ile vize işlemleri başlatılır. İsteğe bağlı olarak uygun fiyatlı uçak bileti ayarlanabilir.
Yurtdışında eğitim alacak öğrencinin her aşamasında destek ve yanında olmak yurtdışı eğitim danışmanlığının görevidir.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Eğitim Kategorisi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.