Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 8 kayıtlı firma bulundu

Eğitim Kategorisi Kişisel Gelişim Koçluk Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Kişisel Gelişim Koçluk Firma Rehberi

Kişisel gelişim nedir? Diye birçok kez sormuşuzdur. Kişisel gelişim bir bireyin doğumundan ölümüne kadar yani yaşamı boyunca kendini geliştirmesidir. Her birey benzersizdir, bu nedenle kişisel gelişim evrensel bir strateji olmamaktadır. Gelişim her birey için aslında bir yolculuktur, bu yolculukta yolun sizi nereye götüreceğini sadece siz karar verebilirsiniz.

Kişisel gelişim bireyi çok yönlü geliştirmeyi ve ilerletmeyi hedeflemektedir. Bireyi özel hayatından iş hayatına kadar verimli ve güçlü kılarak hayatlarına yön vermeyi amaçlar.

Sosyal ve başarı hayatında kendini tam anlamıyla geliştirmiş ve bireye gelişmişlik doğrultusunda yol gösteren kişilere kişisel gelişim koçu denmektedir. Bireyin içinde bulunduğu ve kendisinin aşamadığı korku, olumsuz düşünme, inanç ve yargı kalıplarını yıkmasına yardımcı olmakla yükümlüdür. Kişisel gelişim yaşantımız boyunca devam eden bir süreçtir. Bu süreçte bireyin karşısına engeller veya aşamayacağı sorunlar elbette olacaktır. Bu noktada karşılarına çıkan sorunları nasıl aşabileceği konusunda daha deneyimli ve profesyonel bir insana danışması gerekir. Bu danışılan kişiler, gelişim koçlarıdır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Eğitim Kategorisi Kişisel Gelişim Koçluk Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.