Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2 kayıtlı firma bulundu

Telekomünikasyon Kategorisi Turkcell Bayileri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Turkcell Bayileri Firma Rehberi

Turkcell, ülkemizde kurulmuş olan önemli telekomünikasyon şirketlerinden biri olarak bilinmektedir. Şirket; yerleşik olarak, entegre iletişim ve de teknolojik hizmetleri yerine getirirler. Müşteriler, Turkcell aracılığı ile mobil ve de sabit şebekeler üzerinden ses, data, televizyon hizmetleri ve katma değerli olmak kaydıyla bireysel ya da kurumsal servis hizmetlerini etkin olarak alabilmektedir. Turkcell kurumu 1994 yılında kurulmuş olup, 1998 yıllarında da Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıl sürecek olan GSM lisans anlaşmasını da imzalamıştır. Hizmet standartları kapsamında mobil ses ve veri iletimi de yer alır. Hizmet çeşitliliği söz konusudur. Şirket hisselerinin bir kısmı New York Stock Change ile eş zamanlı olarak da faaliyetlerine devam eder.

Turkcell'in en önemli özelliği ise Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi'nde de aktif görev alıyor olmasıdır. Şirket yurt dışında da yatırımlarına hızla devam etmektedirler. Ülkemizde Turkcell firmalarının sunmuş olduğu olanaklardan faydalanan binlerce insan olduğunu söylemek mümkündür. Sizler de sitemizin bu kategorisinden kendi ilinizde bulunan Turkcell Bayilerini kolayca bulabilir ve iletişim bilgilerini temin edebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Telekomünikasyon Kategorisi Turkcell Bayileri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.