Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 18.817 kayıtlı firma bulundu

Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi Ağ Yönetimi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Ağ Yönetimi Firma Rehberi

Günümüzde veri merkezi yapılandırılmasında, görüntü ve ses gibi gecikmeye ve kesintiye duyarlı cihazlar ve uygulamalar, bulut bilişimi, bilgisayar ve bilişim, İnternet tabanlı servisler, masaüstü sanallaştırma teknolojilerinin giderek kullanımının artması nedeniyle ağ yönetimi çok daha önemli bir hale gelmiştir. 2000’li yıllarda sadece birkaç ürünü bu konuma dahil edebiliyorken günümüzde dizüstü bilgisayarlardan telefonlara, modemden kablosuz erişim ağlarına, IP adresine sahip tüm donanımlar ağ yönetimde önemli unsurlardır.

Ağ yönetimi ağı oluşturan segmentleri oluşturan bileşenlerin yedekliliğini, performansını, güvenirliğini, sürekliliğini, ölçeklenebilirliğini sağlamak gerekir. Bahsettiğimiz kavramları kontrol altına almak için donanımların anlık ve seçtiğiniz herhangi bir zaman diliminde sahip olduğu değerleri görüntüleyip, hata analizi, yapılandırma ve bakım ağ yönetim fonksiyonlarını oluşturur.

Ağ yönetimi işletmeler için oldukça önemli bir unsurdur. İşletmeler verimlilik kaybı, veri kaybı hatta ağlarıyla ilgili oluşan sorunlar sebebi ile işletmeleri maddi ve itibar kaybı yaşayabilir. Bu nedenle sadece ağ durumunu izleyebilmek değil ağ ile oluşabilecek herhangi bir problemi çözmek için hızlı bir geri dönüşüm sağlanmalıdır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Bilgisayar ve Bilişim Kategorisi Ağ Yönetimi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.