• Geri dön

  • 24 Görüntülenme

  • 26 Haber

  • 1.233 İşletme görüntülenme


Fakir ev temizliği ve hijyen ürünleri, dip köşe bir bayram temizliğinde etkili çözümler sunuyor.

Dostluğun, barışın ve sevdiklerimizle hasret gidermenin en güzel dönemi olan bayramlardan önce, derin bir ev temizliği yapmak kültürümüzde büyük önem taşıyor. Misafirleri mis gibi evlerde ağırlamak ve ikramlarda bulunmak bayramların olmazsa olmazıdır.

Halılardan döşemelere, parkelerden bulaşığa detaylı bir temizlik gözlerde büyüse de, Fakir ev temizliği ve hijyen ürünleri bayram temizliğinde en büyük yardımcılarınız olacak.

Halılarda Pratik ve Etkili Temizlik

Bayram temizliğinin belki de en zahmetli kısmı halıları yıkamak. Özellikle de yaz dönemi halı yıkamak için en uygun dönem. Geleneksel halı yıkama yöntemlerinin zahmetine katlanmak istemeyenler ve apartman hayatı yaşayanlar için halı yıkama konusunda pratik yöntemler bulunuyor.

Fakir’in elde ve makinede kullanım için ürettiği halı ve döşeme şampuanları, etkili formülüyle derinlemesine temizlik sağlarken, klasik ve lavanta kokulu çeşitleriyle evlerin enerjisini tazeliyor.

Fakir halı ve döşeme şampuanı, halı ve döşemeleri yıpratmadan temizleyip ışıl ışıl bir görünüme kavuşturuyor. Halıların uzun süre kir ve leke tutmasını önlerken kabarık bir görünüm kazandırarak evlere dekoratif şıklık katıyor.

Işıltısıyla Göz Kamaştıran Parkeler

Bayram temizliğinde, evlerdeki ahşap yüzeyleri kolayca temizleyerek parlak bir görünüm kazandırmak mümkün. Fakir Parkett ahşap temizleyici, arap sabunu bazlı, etkili formülü ile tüm ahşap yüzeylerin temizliği ve günlük bakımında güvenle kullanılabiliyor.

Ilık suya ilave edilerek kullanılan Fakir Parkett ahşap temizleyici, sünger veya bez ile yüzeye uygulanarak, etkili temizlik ve ışıl ışıl bir görüntü elde etmeye olanak sağlıyor. Evlerin dekoratif şıklığını tamamlayan tüm ahşap yüzeylerde kullanılabilen ürün, durulama ve kurulama gerektirmiyor.

Doğanın sürdürülebilirliği dikkate alınarak üretilen Fakir Parkett’in içerdiği aktif maddeler biyolojik olarak kolay parçalanabilir özelliğe sahip ve ambalajında kullanılan plastiğin dönüştürülebilir olmasıyla çevreci bir ürün.

Bayram Bulaşığına Ekolojik ve Etkili Çözüm

Kurban Bayramı’nın olmazsa olmazı bereketli sofralar, bu bayram yine kurulacak ve leziz yemeklerle donanacak. Evlerde bol bol yemeklerin yapılacağı bu dönemde, Life by Fakir ekolojik bulaşık makinesi tableti, kadınların en büyük yardımcısı oluyor.

Life by Fakir’in vegan ve ekolojik bulaşık tableti çevreyi korurken, güçlü yağ sökücü formülüyle bulaşıkları pırıl pırıl yapıyor. Ürünün içeriğinde bulunan bitkisel bazlı aktif maddeler doğada biyolojik olarak kolayca parçalanabiliyor.

Kirece karşı koruma, çelik parlatma, cam ve bardak koruma özellikleri bulunan Life by Fakir ekolojik bulaşık tableti, kalıntı bırakmadan bulaşıkları tertemiz yapıyor. Bulaşıklarda gözle görülür bir parlaklık sağlayan ürün, vegan ve ecomark sertifikalarına sahip.

Çevreye olduğu kadar insana da dost olan bulaşık tableti GDO, SLS, paraben, klor gibi kimyasallar içermediği için güvenle kullanılabiliyor. Ayrıca ürünün içeriğinde hiçbir hayvansal katkı maddesi kullanılmayıp, test aşamasında hiçbir hayvana zarar verilmemiştir. Life by Fakir ekolojik bulaşık tabletiyle bulaşıklar kusursuz temizlenirken zamanınız size ve sevdiklerinize kalıyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL