• Geri dön

  • 17 Görüntülenme

  • 16 Haber

  • 739 İşletme görüntülenme


RAMSEY’in teknoloji ve modayı buluşturan Isıtan Ceket’i YouGov tarafından Marketing Türkiye için gerçekleştirilen araştırmada “Yılın İnovatif Ürünleri” arasında yer aldı.

İnovasyon ile şıklığı birleştiren RAMSEY, yenilikçi ürünü Isıtan Ceket ile YouGov tarafından Marketing Türkiye için gerçekleştirilen 'Yılın İnovatif Ürünleri' araştırmasında “Giyim Ürünleri” kategorisinde ilk üç marka arasında yer aldı.

Teknoloji ile modayı buluşturan yenilikçi tasarımlarıyla erkek modasının öncüsü RAMSEY’in Isıtan Ceket’i cep telefonundan kontrol edilebiliyor ve 65 dereceye kadar ısınabilme özelliği ile dikkat çekiyor. Isıtan Ceket, içerisinde bulunan powerbank ile kolayca etkin hale getirilebiliyor.

Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Yenilikçi bakış açısı ve ileri teknoloji kullanımı, topluma ve çevreye duyarlı bir yaklaşımla ürünlerimizi ve hizmetlerimizi hayata geçirmeye, inovasyon ve Ar-Ge yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

RAMSEY, yenilikçi tasarımları ile dikkat çeken tüm ürünlerini mağazalarda ve www.ramsey.com.tr’de müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL