• Geri dön

  • 79 Görüntülenme

  • 24 Haber

  • 67 İşletme görüntülenme


Kocaman Balıkçılık dünyanın en büyük su ürünleri fuarında yerini aldı

Su ürünleri sektörünün dünyadaki en büyük ve en prestijli buluşma noktalarından biri olan Brüksel Global Su Ürünleri Fuarı’na donuk, marine, söğüş ve füme ürünleriyle katılan Kocaman, sektör profesyonellerinden ve ziyaretçilerinden tam not aldı. 
7-9 Mayıs 2019 tarihleri arasında Belçika'nın başkenti Brüksel'deki Expo Center'da 40 bin metrekarelik alanında bu yıl 27`ncisi düzenlenen Brüksel Global Su Ürünleri Fuarı’na Kocaman Balıkçılık yeni nesil ürünleriyle katıldı.

Uluslararası düzeydeki sektör profesyonelleriyle aynı çatı altında buluşan Kocaman Balıkçılık, ürünlerini ziyaretçiler ile buluşturdu. Dünyanın farklı noktalarından ziyaretçi ve katılımcıların büyük ilgi gösterdiği Brüksel Global Su Ürünleri Fuarı kapsamında donuk, marine, söğüş ve füme ürünlerini fuar katılımcılarının ve ziyaretçilerinin beğenisine sunan Kocaman, önemli iş birliklerine de imza attı.

“Yeni pazarlara ulaşmak için çalışıyoruz”
Brüksel fuarının sektörün en önemli fuarlarından biri olduğunu ve ilk yılından itibaren her sene katılım gösterdiklerini söyleyen Kocaman Balıkçılık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kocaman, “Kocaman Balıkçılık olarak bu senede fuarda 5.Hall’deki yerimizi alarak çok yoğun bir fuar sürecinden geçtik. Var olduğumuz pazarlar dışında yeni pazarlara ulaşmak için çalışıyoruz. İhracat departmanımız bugün bu hedef doğrultusunda bizim için en efektif ülkeleri belirleyerek ihracat ağımızı genişletmeye devam ediyor. Ciromuzun yüzde 90’ını ihraç ürünleri oluşturuyor” dedi.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL