• Geri dön

  • 264 Görüntülenme

  • 33 Haber

  • 1.986 İşletme görüntülenme


857 farklı hava kanalı ile terlemeye son!

Artık hepimiz biliyoruz ki iyi bir uyku için yatak seçimi kadar yastık seçimi de oldukça önemli. Baş ve boyun bölgesini destekleyen, konforlu bir yastık arayanların tercihi Bambi AirSmart, 857 farklı hava kanalı sayesinde hava sirkülasyonu sağlayarak uyurken terlemenin önüne geçiyor. 

Bel, boyun ve sırt ağrılarınız yanlış yastık seçiminden kaynaklanıyor olabilir. Ağrılardan kurtulmak, kireçlenmeyi azaltmak ve omurga sağlığını korumak için doğru yastığı kullandığınızdan emin olmanız şart. Bu noktada devreye giren ve kaliteli bir uyku için teknolojiyi tasarımla buluşturan Bambi Yatak, yeni nesil ürünü AirSmart Yastık ile güne zinde başlamanızı sağlıyor.

Özel dizaynıyla öncelik rahatlık
Özel dizaynı sayesinde her türlü yatış pozisyonuna uygunluğuyla ön plana çıkan AirSmart Yastık, 857 farklı hava kanalı sayesinde kullanıcısının uyurken terlemesinin önüne geçerek güzel ve keyifli bir uykunun kapılarını aralıyor. Özel visko formülü sayesinde kullanıcısına latex elastikliğini sunarken visko yastık konforuyla da buluşturan AirSmart Yastık, baş, boyun ve omuz bölgelerinin rahatlatarak gevşemesine yardımcı oluyor.

Yıkanabilir fermuarlı mikro spandex kumaştan üretilen AirSmart Yastık ile Bambi Yatak, rahat ve sağlıklı bir uyku için ideal çözümleri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Visco Vera Yastık, (39x59 cm.) 171,15 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL