• Geri dön

  • 251 Görüntülenme

  • 47 Haber

  • 15 İşletme görüntülenme


Alarko Carrier, ısıtma ve su grubu ürünleriyle Karaçi’deki HVACR Expo Fuarı’nda yerini aldı.
Alarko Carrier, Pakistan’ın Karaçi kentinde bu yıl 26’ıncısı düzenlenen HVACR Expo’da sergilediği yüksek teknolojili ürünleriyle beğeni topladı. Her yıl, Karaçi, Lahor ve İslamabad’da dönüşümlü olarak gerçekleştirilen fuarda bu yıl, kendi standında kombi, brülör, sirkülatör gibi ısıtma ürünlerini sergilerken, Pakistan distribütörünün doğrudan katıldığı bir diğer stantta da dalgıç pompalarını Pakistanlı tüketicilere tanıtma şansı yakaladı.

Fuar kapsamında organize edilen seminerde, Alarko Carrier Ürün Müdürü Cüneyt Bulca, kamu ve özel sektörden katılım sağlayan teknik personele, uzun dalgıç pompa ömrü ve maksimum enerji tasarrufu için pompaların kullanımına dair bilgiler verdi. Bulca, Alarko dalgıç pompaların Fotovoltaik Panel + Variable Frequancy Driver ile birlikte kullanılması durumunda, malzeme seçiminin sonuca etkisi üzerine detaylı teknik bir sunum yaptı. Ayrıca Alarko dalgıç pompaların seçim aşamasında, uygulama saha verilerine göre nasıl özelleştirilebileceği ve bu özelleştirmenin arıza oranlarını düşürürken, pompa ömrünü nasıl artırdığı hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulundu.

Seminerde söz alan Belucistan Eyaleti Enerji Departmanı Direktörü Agha Hassan Raza, denedikleri pek çok dalgıç pompa içinde Alarko dalgıç pompaların yıllar boyunca arıza yapmadan sorunsuz çalıştığını ve ürünlerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL