• Geri dön

  • 256 Görüntülenme

  • 40 Haber

  • 13 İşletme görüntülenme


Toshiba’dan Aile Boyu Serinlik!

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier’ın pazara sunduğu Toshiba multi sistem klimalarda, yaz sıcaklarını konforlu geçirtecek kampanya başladı. Tek bir dış üniteyle, aynı anda evin farklı odalarında isteğe uygun sıcaklık sağlayan multi sistem, 1 klima fiyatına 2 iç üniteli multi split klima kampanyasıyla satışa sunuluyor. Üstelik Bonus’a özel, peşin fiyatına 8 taksit avantajıyla… 

Alarko Carrier güvencesiyle tüketicilerle buluşan Toshiba multi sistem klimalarda yaz sıcaklarına hazırlayan kampanya başladı. Birden fazla odanın iklimlendirme ihtiyacını karşılayan Toshiba multi sistem klimalar, avantajlı fiyatı ve taksit olanağı ile yaz aylarını konforlu geçirmek isteyenleri bekliyor.

Toshiba multi sistem klimalar, 1 klima fiyatına 2 iç üniteli multi split klima kampanyasıyla satışa sunuluyor. Bonus’a özel peşin fiyatına 8 taksitle satışa çıkan klimalar, 30 Nisan’a kadar KDV ve montaj dahil 7.240 TL.

Toshiba multi sistem klimalar sayesinde, tek bir dış üniteyle, aynı anda evin farklı odalarında, isteğe uygun sıcaklık değerlerini sağlamak mümkün oluyor. A++ enerji sınıfında yer alan Toshiba klimalar, enerji tasarrufu da sağlıyor.

Toshiba multi sistem klimaların hafif ve kompakt yapıya sahip dış ünitesi, diğer sistemlere oranla daha sessiz çalışıyor. Ürünlerdeki ileri teknoloji, optimum performans sunarak yaşam kalitesini iyileştiriyor. Farklı kapasitelerde tasarlanan dış üniteler, tüketicinin ihtiyacını hem ekonomik hem de konfordan ödün vermeden karşılamasını sağlıyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL