• Geri dön

  • 15 Görüntülenme

  • 52 Haber

  • 67 İşletme görüntülenme


Sağlıklı yaşam tutkunlarının vazgeçilmezi Zade Vital, lezzetiyle çocukların kalbini çalan Miniza Omega-3 serisinin yenilikçi ürünü Miniza Çörek Otlu ile soğuk havalarda da en kıymetlilerimizin sağlığını destekliyor.

Havaların soğuması ve okul döneminin başlamasıyla çocuklarının normal bağışıklığının desteklenmesine daha fazla özen gösteren annelerin güvenilir yardımcısı, Zade Vital’in çocuklara özel olarak geliştirdiği Miniza Omega-3 oluyor. Normal büyüme fonksiyonunun ve beyin gelişiminin desteklenmesinde rol oynayan Omega-3’ün tüm etkilerine ek olarak formülde yer alan çörek otu, içerdiği zengin fitokimyasallar ile ürünün etkisini güçlendiriyor. Çörek otunun farmakolojik etkilerinden sorumlu timol, timokinon gibi fitokimyasallar bağışıklığın dengelenmesine yardımcı olarak, alerjik bünyeli çocukların semptomlarının rahatlatılmasını destekliyor.

Zade Vital Miniza Omega 3 ve Çörek Otu Yağı içeren takviye edici gıda, EPA ve DHA ile çocukların beyin fonksiyonlarının gelişimini olumlu yönde etkiliyor, DHA ile beyin ve sinir sisteminin normal gelişimine, EPA ile kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı oluyor.

Kullanım önerisi: 4-10 yaş arası çocuklar ve yetişkinlerde günde 5 ml tüketilmesi önerilir.

***Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL