• Geri dön

  • 10 Görüntülenme

  • 50 Haber

  • 67 İşletme görüntülenme


Mevsim geçişlerinde yaşanan solunum yolu problemlerine karşı en doğal destekçiniz Zade Vital Nigefix Nazal Sprey rahat bir nefes almanızı sağlıyor.

Havaların soğumasıyla beraber çevresel alerjenlere karşı hassaslaşan kişilerin rahat nefes almasını destekleyen Zade Vital Nigefix Nazal Sprey, doğal bir çözüm olarak öneriliyor. Formülünde bulunan kaliteli doğal yağlar ile öne çıkan Nigefix Nazal Sprey, burun mukozasının neminin korunmasını destekliyor. Eski çağlardan beri şifa kaynağı olarak bilinen çörek otu yağının yanı sıra ferahlatıcı nane ve okaliptüs yağlarıyla güçlendirilen içerik, dönemsel olarak sıklaşan burun akıntısı, kaşıntısı ve kuruluğu gibi sorunlarda tercih ediliyor.

Doğal yağlar içeren formül, normal sağlığın korunmasını desteklerken uzun süreli kullanımlarda alışkanlık yapmıyor. Koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi içermeyen Nigefix Nazal Sprey, sprey başlıklı cam şişesi sayesinde her an her yerde burun tıkanıklığının giderilerek sağlıklı bir nefes almanıza yardımcı oluyor.

***Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL