• Geri dön

  • 20 Görüntülenme

  • 130 Haber

  • 76 İşletme görüntülenme


Mevsim geçişlerinin oluşturduğu enerji düşüklüğü, bahar aylarındaki hava değişiminin olumsuz yansımaları ve polenler gibi pek çok sebep bizi etkileyebiliyor. Uzmanlar, bu dönemlerde normal bağışıklığın dengelenerek, bütünsel sağlığı korumak için doğal bitkisel içerikleri öneriyor.

Bahar ayları ve mevsim geçişlerinde özellikle hassas bünyeli kişiler için sağlığı korumanın önemi daha da artıyor. Uzmanlar, bu dönemde de beslenme rutinine sağlıklı bitkisel kaynakların eklenmesinin, doğal anti nflamatuar, antioksidan ve bağışıklık dengeleyici etkilerle sağlığı desteklemeye yardımcı olabileceğinin altını çiziyor.

DOĞAL DESTEK ZADE VİTAL ÇÖREK OTU YAĞI
Sağlıklı yaşam dostu Zade Vital’in Soğuk Sıkım yöntemiyle doğal olarak elde ettiği Çörek Otu Yağı, içeriğindeki Omega 3 ve Omega 6 bileşenleriyle bağışıklık sisteminin dengelenmesine ve sağlıklı işleyişine yardımcı oluyor. Çörek otu içeriğinde bulunan Timokinon etken maddesi, çörek otu yağının faydalarında önemli bir rol oynuyor. Zade Vital Çörek otu yağı %2,75 oranında Timokinon içeriyor.* Sağlığa faydalı bileşenleri korunarak, ısı ve kimyasal işlem uygulanmadan geleneksel Soğuk Sıkım yöntemiyle, uluslararası GMP standartlarında üretilen Zade Vital Çörek otu yağı eczanelerde tüketiciyle buluşuyor. Hem kapsül hem sıvı formda sunulan Zade Vital çörek otu yağı, farklı tercihlere hitap ederek kullanım kolaylığı sağlıyor.

*Ege Üniversitesi ARGEFAR, analiz raporu, 18 Mart 2022

**Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL