• Geri dön

  • 332 Görüntülenme

  • 18 Haber

  • 749 İşletme görüntülenme


Sürekli yaptığınız işlerde pratik yöntemlere başvurmak hayatınızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Koroplast’ın ürünleri ilgi çekici şekilde kullanıldığında da yardımınıza koşuyor. Folyo kullanarak kıyafetlerinizin kırışıklıklarını daha kolay yok edebilir, streç film ile daha düzgün hamur açabilir ya da fermuarlı poşetle akıllı telefonunuzu korumaya alabilirsiniz.

Evimizde bazı ürünler vardır ki hayatımızı her zaman kolaylaştırır. Türkiye’nin mutfak yardımcı ürünleri denildiğinde akla ilk gelen lider markası Koroplast’ın alüminyum folyo, kilitli ve fermuarlı poşetler ile streç filmlerden oluşan ürünlerini ilgi çekici şekilde kullandığınızda bakın yardımınıza nasıl koşuyorlar.

Ütü yapmak dert olmaktan çıksın
Ütü yapmak birçok insanın en sevmediği ev işleri arasında yer alıyor. Ancak bu işi kolaylaştırmak da mümkün. Ütü masası kılıfının altına alüminyum folyo serip ütü yaparsanız, kırışıklıkları daha kolay yok ettiğinizi göreceksiniz.

Kutu kalabalığından kurtulun.
Evlerde kutu kalabalığı da ayrı bir dert olabiliyor. Ayakkabılarınızın küçük olanlarını ayrı, büyük olanlarını ayrı kilitli poşetlerde saklayabilirsiniz. Böylece hem ayakkabılarınız tozdan korunur, hem de poşetin şeffaf olması sebebiyle de kolayca bulursunuz. Sezon dışı, giymediğiniz ayakkabılarınızı da kokulu çöp torbasında saklamak ayakkabılarınızın güzel kokmasını sağlayacaktır.

Akıllı telefonunuzu koruyun

Akıllı telefonların ıslanarak zarar görmesi herkesin adeta korkulu rüyası. Eğer cep telefonunuzu plajdayken fermuarlı poşete koyarsanız, denizden çıktığınızda su tanelerinden, kumdan, güneş yağından veya dökülen içeceklerden korursunuz.

Hamurunuzu stresle değil “streçle” açın
Hamur açmanın da incelikleri var. Bunlardan birisi de streç film kullanmak. Hamur açarken sertleşmemesi ve kıvamının düzgün olması için hamurun üzerine streç film koyup merdaneyle açmak hayatınızı çok kolaylaştıracak.

Oyun hamurları bozulmadan kalsın
Özellikle çocuklarınıza hazırlamış olduğunuz oyun hamurlarının kurumasını önlemek için de streç film kullanabilirsiniz. Oyun hamurlarını streç filmlerle sararak saklayabilirsiniz. Bu şekilde uzun süre bozulmadan kalabilir. Ayrıca bu yöntem sadece oyun hamurunda değil, hamur işi yemeklerde de hayatınızı kolaylaştırır.

Folyo ile ovalayın, şaşırın
Bir kaseye biraz sıcak su içine karbonat atın. İçinde gümüşleri bekletin, ardından bir parça alüminyum folyo ile ovalayın. Sonuç sizi çok şaşırtacak.Hayatınızı kolaylaştıracak tüm pratik yöntemler için: www.hayatikolaylastirir.com

Koroplast Hakkında:
Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten, Türkiye’nin kendi kategorisinde tek Helal Sertifikalı ürünlerine sahip markası Koroplast, Türk tüketicisini 80'li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkeleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kâğıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 38 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, Ar-Ge yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya ve tüketicilerinin içlerini rahat ettirmeye devam ediyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL