• Geri dön

  • 95 Görüntülenme

  • 7 Haber

  • 13 İşletme görüntülenme


2020 yılının ilk ürün lansmanında; mobilyada şıklığa yeni ve iddialı bir bakış açısı getiren Tepe Home, görkemli ve asil duruşu ile Gloria koleksiyonunu sunuyor...

İspanyolca “şan” anlamına gelen Gloria; görkem ve asaletin yanında getirdiği soğukkanlılığı eskitme tarzıyla kırarak modernize edilmiş tavrıyla fark yaratıyor. Özel yakma tekniğiyle üretilmiş masaları, TV ünitesi, orta ve yan sehpalarında yer alan masif detaylar gözden kaçmıyor. Bu koleksiyona özel olarak seçilen halka kulpların doğallığı ve asaleti ise koleksiyonun modernize edilen eskitme yaklaşımını tamamlıyor. Gloria; ahşabın sıcaklığını, mavi ve sarının etkileyici duruşu ile başarıyla buluşturabiliyor. Kullanıldığı her yere şıklık katan petrol mavisi ile sade krem renginin ve kırçıllı balıksırtı deseninin bir arada kullanıldığı koltuk takımı göz alıcı bir bütünü başarıyla tamamlıyor.Farklı bir alternatifinde; yemek odası, hardal sarısı döşenen sandalyeleri ile modern ve asil bir tavır kazanıyor.

Gloria; uzun ve keyifli sohbetlerin eşlik ettiği sofralara, natürel bir atmosfer sunmayı amaçlıyor. Meşe ağacından yakma tekniğiyle elde edilen yemek masası, yuvarlak ve dikdörtgen iki seçenekle sunulması farklı büyüklükteki evlere ve farklı kullanım alanlarına uyum sağlayabilmek için düşünülmüş. Tepe Home mağazalarında sergilenen kombinlerinde; koltuk takımıyla uyumlu olarak hardal, petrol mavisi ve kırçıllı gri desen kumaşlarla tasarlanan sandalyeler yuvarlak sırt tasarımıyla özgün ve zamansız bir tarz yakalıyor. Salonlarında asil bir şıklık katmak isteyenlerin tercihi olacak Gloria; doğal ve otantik detaylarıyla evinize farklı ve zarif bir hava katıyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL