• Geri dön

  • 40 Görüntülenme

  • 65 Haber

  • 44 İşletme görüntülenme


P&G ile temizlik ve kişisel bakımda son teknoloji CES’de

Dünyanın en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden Ariel, Fairy, Prima, Pantene gibi markaların üreticisi P&G, tüketicilerin günlük bakım ve temizlik rutinlerini yeniden şekillendirecek teknolojik ürünlerini ve çevresel sürdürülebilirliği odağına alarak geliştirdiği yenilikçi teknolojilerini Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2021’de tanıttı.

Markalarıyla her yıl milyarlarca insanın hayatına değer katan ve geliştirdiği teknolojilerle tüketicilerin günlük bakım ve temizlik deneyimlerini yeniden şekillendiren Procter&Gamble (P&G), bu yıl pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilen Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2021’e katıldı.

CES 2021’de P&G, katılımcılara aktif olarak içine girebilecekleri 3 boyutlu bir platformda; derin tüketici anlayışından esinlendikleri yeniliklerin ve teknolojilerin dünya çapında 5 milyar insanın günlük yaşamını nasıl etkilediğini sanal gerçeklikle gösterdi.

Öte yandan; kullanıldığı yüzeylerde 24 boyunca bakteri üremesine izin vermeyen ve temizlik alanında bir devrim olarak tanımlanan Microban 24 adlı ev temizlik ürünü ve bulaşıkların makineye konmadan önce sudan geçirilmesine gerek bırakmayacak bir teknolojiyle geliştirilen Dawn Powerwash Bulaşık Spreyi öne çıkan inovasyonlar oldu.

Deneyim ve performans beklentilerinizi artıracak, çığır açan yenilikçi özellikler ve tasarımlarla baştan sona fırçalamayı yeniden şekillendiren diş fırçası Oral-B iO. Sürtünmesiz manyetik sürücüsü ve yeniden tasarlanan fırça başlığı, her gün profesyonel bir temizlik hissi için dönen kılları mikro titreşimlerle birleştiriyor.

Febreze Fade Defy Plug Oda Spreyi, kapsamlı tüketici araştırmalarına dayanarak belirlediği ideal koku salınımının ve yoğunluğunun sağlanmasını dijital olarak kontrol eden dahili mikroçip teknolojisine sahip ilk koku cihazıdır. Yani, tam 50 gün boyunca ilk günkü tazeliği sunar!1 Ayrıca, yeniden doldurma zamanının geldiğini gösteren bir LED ışığı da bulunmaktadır.

EC30: Temizlemenin daha temiz yolu. EC30, temizliği geleneksel sıvı deterjanlara göre daha sürdürülebilir hale getirmek için formülünden suyu çıkarıp, sadece temel kimyaya odaklanarak ve plastik ambalajı keserek yeniden tasarladı. Sihirli ürün, yaşamın tüm zorlu kirlerini temizleyen güçlü köpüğü oluşturmak için saniyeler içinde su ile tepkimeye giriyor.

Microban 24: Belirtilen şekilde kullanıldığında, çok sayıda dokunuştan sonra bile yüzeyleri 24 saat boyunca bakterilerin üremesinden ve yayılmasından koruyan devrim niteliğinde bir ev hijyen ürünüdür2.

Dawn Powerwash Bulaşık Spreyi, yemek pişirirken diğer yandan kirliliğin önüne geçmenizi sağlar. Sprey ile etkinleşen köpük, yiyecek kalıntılarına yapışarak sudan geçirme ihtiyacını ortadan kaldırır ve yağları 5 kat daha hızlı3 çözer. Böylece tek yapmanız gereken PÜSKÜRTMEK, SİLMEK ve bulaşıklarınızı DURULAMAKTIR.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL