• Geri dön

  • 8 Görüntülenme

  • 23 Haber

  • 1.821 İşletme görüntülenme


Yazı yavaş yavaş geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde Atasun Optik, dünyaca ünlü güneş gözlüğü markalarında kaçırılmayacak sezon sonu fırsatları sunuyor. Kampanya kapsamında Unofficial, Komono, Quay, Prive Revaux, Levis, Carrera, Tommy Hilfiger ve Polaroid markalarının seçili güneş gözlüklerine, net yüzde 70 indirim ile ulaşılabiliyor*.

Atasun Optik, tasarımlarıyla bu seneye damgasını vuran Unofficial, Komono, Quay, Prive Revaux, Levis, Carrera, Tommy Hilfiger ve Polaroid markalarının seçili güneş gözlüklerinde net yüzde 70 indirimle, 30 Eylül 2021’e kadar geçerli sezon sonu kampanyası başlatıyor.

Quay’in son zamanların modası kedi gözü modellerinden, Prive Revaux’nun metal çerçeveli güneş gözlüklerine, Polaroid’in unisex modellerinden, Tommy Hilfiger’ın klasikleşmiş tasarımlarına kadar bu yılın trendlerini yansıtan seçili markaların seçili güneş gözlüklerine indirimli fiyatlara, Atasun Optik’lerden, www.atasunoptik.com.tr ve Atasun Optik mobil uygulaması üzerinden ulaşılabiliyor.

*Kampanya 118.261 adet güneş gözlüğü ile sınırlıdır.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL