• Geri dön

  • 15 Görüntülenme

  • 63 Haber

  • 371 İşletme görüntülenme


Pırlatalı baget yüzükte şok kampanya, Kasım ayı boyunca devam edecek …

Pırlanta tutkunu kadınlar, Ariş’in zarif olduğu kadar şık tasarımlardan oluşan baget kesim pırlantalı yüzük koleksiyonunun en yeni modeline “Işıltılı Cuma İndirimleri” ile kavuşacak.

Mücevherde trendleri belirleyen Ariş Pırlanta’nın Işıltılı Cuma İndirimleri, hayalindeki pırlanta baget yüzüğe sahip olmak isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyor. İşçiliği ve kalitesi ile fark yaratan Ariş, baget yüzük koleksiyonunda yer alan ve pırlantanın muhteşem ışıltısına bambaşka bir güzellik katan en yeni ve özel modelini, meraklılarına en güvenilir adresten alma imkânı sunuyor.

Hayallerdeki ışıltı…

Ariş Pırlanta’nın zarif olduğu kadar şık modellerden oluşan baget kesim pırlantalı yüzüğü kasım ayı boyunca 1.299 TL’den pırlanta severlere sunulacak. Merkezde yer alan yuvarlak pırlantayı çevreleyen ve yüzüğün montöründe yer alan baget pırlantalarla şekillenen yüzük, baget zarafetinin bir yansıması olarak göz kamaştırıyor. Ariş’in zengin baget seçenekleri arasına eklenen baget yüzük unutulmaz anıların zarif eşlikçisi olarak en çok tercih edilenler arasında olmaya da aday.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm koleksiyon ve ürünleri, www.arispirlanta.com ve Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL