• Geri dön

  • 13 Görüntülenme

  • 75 Haber

  • 1.051 İşletme görüntülenme


“Hayat En Güzel Hediye” sloganı ile ev ve yaşam alanları için fikirler ve önerilerle hayatın her anını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, sonbaharı evinde keyifle karşılamak isteyenler için yepyeni ürün seçenekleri sunuyor.

Sonbaharı iyice hissettiğimiz şu günlerde, Paşabahçe Mağazaları, ağırlıklı olarak turuncu, sarı ve kahverenginin kullanıldığı ürünleri ile sonbahar renklerini evlere taşıyor.


Dekorasyonda sonbahar esintisi

Natura Battaniye, Rattan Vazo Naturel, Opulentus Metal Duvar Süsü ve Dünya Ağacı Metal Duvar Süsü evini sonbahar renkleriyle dekore etmek isteyenlerin tercihi olacak.

İçinizi ısıtan demli keyiflerin zamanı

Sonbaharın en tatlı işaretlerinden biri olan sıcacık içecekler Lügat 365 Gönül Kupa ve Artısan Demlik ile buluşarak içinizi ısıtacak. Hayat boyunca keşiflere yol arkadaşlığı yapmak için, hayatın detayda güzel olduğundan yola çıkarak bir araya getirilen ürünlerden oluşan ‘Meraklısına’ serisindeki Meraklısına Kupa Metal Demlik ise serin sonbahar günlerinde sıcacık çaylarla keyifli sohbetleri taçlandıracak.

Fırından sofraya lezzetlerin tam zamanı

Sonbaharda evde daha çok vakit geçirmeyi tercih edenler mutfakta da leziz tarifleri uyguluyor. Petek Seramik Dikdörtgen Fırın Kabı, Marialva Seramik Dikdörtgen Fırın Kabı ve Margarita Seramik Dikdörtgen Fırın Kabı sofralara güz esintisini taşıyor.

Eviniz sonbahar koksun!

Yazın sona ermesi ile birlikte doğanın değişen renklerini eve yansıtmak kadar kokular da bu havayı güçlendiriyor. Paşabahçe Mağazaları’ndaki Oda Kokusu Amber, Oda Kokusu Odun, Oda Kokusu Sandal, Oda Kokusu Sedir ve Oda Kokusu Orman odunsu, baharatlı ve tarçın kokularıyla sonbaharın ruhunu evlere taşıyor.

Sonbaharı evinde keyifle karşılamak isteyenler için yepyeni ürünler Paşabahçe Mağazaları ve www.pasabahcemagazalari.com’da sizleri bekliyor.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL