• Geri dön

  • 290 Görüntülenme

  • 157 Haber

  • 100 İşletme görüntülenme


Buderus, Uzmanlar Cevaplıyor sosyal medya projesiyle İşin Uzmanlarını Instagram sayfasında ağırlıyor 

Buderus, “Her işin bir uzmanı vardır; Yoğuşmalı kombinin uzmanı: Buderus” diyerek yaşam alanları için uzun ömürlü, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyor. Buderus tüm sosyal medya platformlarını, facebook, instagram, twiter ve youtube aktif kullanarak son kullanıcısını ürünleri, yeni projeleri hakkında bilgilendirirken, onlardan gelen yorumlarıda en kısa sürede cevaplayarak müşteri memnuniyetini odak noktasına koyuyor. Bununla birlikte gündemde en çok merak edilen konu başlıkları ile ilgili işin uzmanlarını instagram canlı yayınında ağırlayarak takipçilerin sorularını cevaplamasını da sağlıyor.

Instagram canlı yayınları ile Buderus takipçileriyle buluşuyor
Kasım 2018 itibari ile daha geniş kitlelere ve yeni müşterilere ulaşmak üzere hikayemizi sosyal medyada kanaat liderleri( İnfluencer) işbirliktelikleriyle Uzmanlar Yanıtlıyor konseptiyle anlatmaya başladık. Her ay alanında uzman bir isim ile gerçekleştireceğimiz “Canlı Yayın” ve yarışmalar ile karşınızda olacağız. Bu serinin ilk konuğu diyetisyen ve sağlıklı yaşam uzmanı Taylan Kümeli oldu ve canlı yayında Buderus Türkiye Instagram sayfamızda merak edilen soruları yanıtladı. Canlı yayına Buderus instagram sosyal medya hesabında yüzlerce kişi dilediği yerden konuk olurken, sağlıklı beslenme ile ilgili merak ettikleri sorulara cevap buldularTaylan Kümeli’nin Buderus’a özel hazırladığı detoks içecek tarifi de canlı yayında paylaşıldı. Aynı zamanda Taylan Kümeli’nin canlı yayında sorduğu soruya en yaratıcı cevabı veren bir kişi, 6 seanslık sağlıklı yaşam ve diyet programının da sahibi oldu.

Buderus Uzmanlarla buluşturmaya devam edecek
1731 yılından bu yana iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren Alman Buderus markası, ısıtma alanındaki uzmanlığıyla ilgili bilgiler paylaşırken, farklı iş kollarından uzmanlar ile de takipçilerini buluşturarak bilgi paylaşımını hedefliyor. Kasım ayının konuğu diyetisyen ve sağlıklı yaşam uzmanı Taylan Kümeli’den sonra, ekonomi ve seyahat alanında uzmanlarla serimiz, Buderus Türkiye Instagram sayfasından canlı yayınlarla devam edecek.

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL