• Geri dön

  • 392 Görüntülenme

  • 175 Haber

  • 106 İşletme görüntülenme


Bosell’e Bosch’tan Ödül Yağmuru

Kurulduğu günden bu yana pek çok başarılı projeye imza atan, Bosch Güvenlik Sistemlerinin en büyük entegratörü olan Bosell, firmanın düzenlediği VIP Partner toplantısından ödüllerle döndü.

Bosch Güvenlik Sistemleri tarafından düzenlenen törende verilen ödüller, yıl içinde gerçekleştirdiği projelerle başarı çıtasını yükselten, başarılı satış performansı gösteren iş ortaklarına veriliyor.

Securitas Grup şirketlerinden Bosell, bu yıl “Güvenlik Sistemleri” kategorisinde “En İyi Sistem Entegratörü Satış Performansı” ile “En Çok Büyüyen Bayi”; “Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri” ile “Video İzleme” kategorilerinde ise “En İyi Satış Performansı” olmak üzere toplam dört ödül aldı.

Bosell Satış Direktörü Levent Uğural, 2011 yılında kurulan Bosell’in gelişimini hızlandırarak sürdürdüğüne dikkat çekti. Önceki yıllarda düzenlenen organizasyonlarda da Bosch tarafından çeşitli ödüllere layık bulunduklarını ifade eden Uğural sözlerine şöyle devam etti:

“Geçen yılı Türkiye’nin ilk şehir hastanelerinden biri olan Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü’nün de arasında olduğu pek çok büyük projeyle tamamladık. Sektördeki köklü geçmişimiz, entegrasyon yeteneğimiz ve elbette Securitas Grup üyesi olarak global yetkinliğimiz bu ödüllere ulaşmamızı sağladı. Bosch Güvenlik Sistemleri ile kurulduğumuz tarihten bu yana güçlenerek devam eden bir iş ortaklığımız var. Önceki yıllarda da farklı kategorilerde ödüller almayı başarmıştık. Bosch tarafından sunulan ürün ve teknolojiler üzerindeki hakimiyetimiz, farklı sektörlerden işletmelerin bizi tercih etmesini sağlıyor. Bu sebeple bu yıl ödül sayımızı daha da yükselttik. “

Bosell Hakkında:

Pekçok farklı sektörde deneyime sahip olan, Bina Entegrasyon Sistemi (BIS), Analog ve IP Video İzleme, Geçiş Kontrol, Kongre ve Simültane Tercüme, Genel Seslendirme ve Acil Anons, Yangın Algılama Sistemleri ve Alarm çözümleriyle 8 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Bosell, farklı amaçlara hizmet eden bu sistemleri birbiri ile entegre çalışacak şekilde uygulayarak müşterilerine kusursuz biçimde 360 derece güvenlik çözümü sağlıyor. Risk Analizi, İhtiyaç Tespiti, Projelendirme (Tasarım), Uygulama, Eğitim, Satış Sonrası Servis ve Bakım hizmetlerinden oluşan perspektifle, Bosell müşterilerine maliyet ve süreç avantajı getiriyor. Bir Securitas grup şirketi olan Bosell, bu çokuluslu yapının pek çok avantajını kullanıyor.

www.bosell.com.tr

Habere Ait GörsellerMesaj GönderKAPAT
İşletmeye mesajınızı iletin.
İPTAL